Na dworze siarczysty mróz i zero śniegu. Nie lubię takiej zimy.
Zresztą ani takiej, ani innej, po prostu nie lubię zimy.
Znowu wyciągnęłam wakacyjne zdjęcia i zrobiłam scrapa.
Tym razem papier bazowy - Ciepłe Wieczory - pochodzi z kolekcji papierów Jasna Strona Życia.
Papier jest idealny na oprawę wakacyjnych zdjęć!
Pod zdjęciem umieściłam ruloniki kartek ze starej książki, dzięki temu scrap jest bardziej przestrzenny, a przy tym ruloniki dają ciekawy efekt.
Prócz tego na scrapie jest garść kwiatków, ćwieków, guzików i gotowe :)
Zachęcam Was do tworzenia letnich scrapów! To świetna terapia przy takiej mroźnej zimie. Na pewno bardzo poprawia nastrój :)






Użyte materiały:
-
papier Jasna Strona Życia - Ciepłe Wieczory-
Big Shot-
wykrojnik kwiatek i listki Marianne Design-
wykrojnik motyl Marianne Design- ćwieki perełki turkusowe (niedostępne w sklepie)
-
perełki w płynie white opal- perełki w płynie green
-
kwiat wiśni pastelowa zieleń-
tusz Distress vintage photo-
klejPozdrawiam wszystkich ciepło!
Dorota :)