Obserwatorzy

piątek, 3 lutego 2012

karteczka i odrobina słodyczy...

Za oknami siarczysty mróz, aż wychodzić się z domku nie chce - czy tylko ja tak mam?
Dzisiaj piątek więc moja kolej na łyczek inspiracji.
Uszykowałam dla Was NIEzimową karteczkę z zimowych papierków :)
W roli głównej Wesoła Świąteczna Gwiazdka.



Wykorzystałam:
- papierki z kolekcji Wesoła Świąteczna Gwiazdka
- czerwony papierek z kolekji Świąteczne Klimaty
- kwiat dzika róża
- kwiaty wiśni
- zielone kryształki
- wykrojnik koło z falbanką
- wykrojnik róża angielska
- wykrojnik kwiatek i listki
- Tusz Ranger tea dye


A na koniec słodkie czekoladki w czekoladowym opakowaniu :)


Wykorzystałam: papierki z kolekcji Nadziewana Czekolada i stempelek Słodkich Chwil.


Pozdrawiam cieplutko

środa, 1 lutego 2012

LO

Na dworze siarczysty mróz i zero śniegu. Nie lubię takiej zimy.
Zresztą ani takiej, ani innej, po prostu nie lubię zimy.
Znowu wyciągnęłam wakacyjne zdjęcia i zrobiłam scrapa.
Tym razem papier bazowy - Ciepłe Wieczory - pochodzi z kolekcji papierów Jasna Strona Życia.
Papier jest idealny na oprawę wakacyjnych zdjęć!
Pod zdjęciem umieściłam ruloniki kartek ze starej książki, dzięki temu scrap jest bardziej przestrzenny, a przy tym ruloniki dają ciekawy efekt.
Prócz tego na scrapie jest garść kwiatków, ćwieków, guzików i gotowe :)
Zachęcam Was do tworzenia letnich scrapów! To świetna terapia przy takiej mroźnej zimie. Na pewno bardzo poprawia nastrój :)








Użyte materiały:
- papier Jasna Strona Życia - Ciepłe Wieczory
- Big Shot
- wykrojnik kwiatek i listki Marianne Design
- wykrojnik motyl Marianne Design
- ćwieki perełki turkusowe (niedostępne w sklepie)
- perełki w płynie white opal
- perełki w płynie green
- kwiat wiśni pastelowa zieleń
- tusz Distress vintage photo
- klej

Pozdrawiam wszystkich ciepło!
Dorota :)